Boğaziçi’ne Melih Bulu’nun atanması neden tartışılıyor? – Teke Tek

Sorulmayanların sorulduğu, sadece gerçeklerin konuşulduğu ekran klasiği Teke Tek…
Siyasete taşınan SMA’lı çocuklara yardım polemiğinden Millet İttifaki’nda Cumhurbaşkanı adayı arayışlarına; ABD ve İran arasında yeniden tırmanan gerilimden dünyada artan korona vakası ve aşı tartışmalarının ekonomiye etkisine…

Teke Tek’te Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu: “Türkiye’de darbelerin bıraktığı bir tortu var. Uzun yıllardır tartışmalar devam ediyor. Bugüne kadar darbelerin büyük çözümler ürettiğini de görmedik”

Teke Tek’te Prof. Dr. İlyas Topsakal: “Buradan bir tartışma çıkmaz çünkü yeni jenerasyonda olumlu etki yapmıyor. Hatta televizyondaki polemik tartışmalar bile sempati toplamıyor. Bunun nedeni; genç neslin olaylara bakış tarzıdır”

Teke Tek’te Dr. Gülfem Saydan Sanver: Türkiye’nin bütün sorunlarını bırakıp sadece bunları konuşmak doğru değil. Sonuçta İlker Başbuğ bir kitap yazmış ve kendi çıkarımını anlatıyor. Bu kadar basit. Bunun üzerinden polemik yaratılmamalı

Teke Tek’te Faruk Acar: “Bence anlamsız bir tartışma. Siyasi ayağında mevzu devam ederse hiçbir şey olmaz. Gündemde 3-5 gün yer bulur. Başka da bir anlamı yok”

Fatih Altaylı soruyor, Siyasal İletişim Uzmanı Dr. Gülfem Saydan Sanver, Araştırmacı ve Siyasal İletişimci Faruk Acar, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu ve Akademisyen Prof. Dr. İlyas Topsakal yanıtlıyor.

Erişilebilirlik Araçları