SİTE KURALLARI

Site Kuralları

Aşağıdaki, siz ve fatihaltayli.com.tr arasındaki site kuralları anlaşmasının metnidir. Lütfen bu metni dikkatle okuyun.

Giriş

Bu site, Fatih Altaylı’ya ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemelerin tüm hakları Fatih Altaylı’ya aittir. fatihaltayli.com.tr sitesindeki kod, yazılım, veritabanını ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları Fatih Altaylı’ya aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

İnteraktif alanlar

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka kullanıcıdan fatihaltayli.com.tr yönetimine şikayet gelmesi ya da fatihaltayli.com.tr tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler fatihaltayli.com.tr tarafından incelenebilir, forum yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; ve gerekirse yasal kovuşturma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir.

Moderatör, editör ve fatihaltayli.com.tr haricinde bir kullanıcı, başka bir kullanıcının forum alanlarını kullanmasını engelleyemez.

Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

Yasalar gereği savcılıktan talep geldiği takdirde IP bilgileriniz yetkililere verilecektir.

Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

fatihaltayli.com.tr site dahilindeki interaktif alanlarda kullanıcıların yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir.

fatihaltayli.com.tr üzerinde direk pazarlama faaliyetleri yalnızca izine bağlı olarak kısa duyurular şeklinde yapılabilir. Her türlü MLM / Çok Katmanlı Pazarlama faaliyeti ile SPAM mesaj gönderimi kesinlikle yasaktır.

fatihaltayli.com.tr üzerinde dini içerikli yazışmalar ve tartışmalar kesinlikle yasaktır.

Sohbet amaçlı yazışmalar, yazıldıkları tarihten 3 ay sonra otomatik olarak forumlardan silinecektir.

fatihaltayli.com.tr link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

fatihaltayli.com.tr kullanıcılarının verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

fatihaltayli.com.tr’de bulunan bütün görsel, yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda fatihaltayli.com.tr bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Teknik aksaklıklardan dolayı fatihaltayli.com.tr’de hata, gecikme ya da kesinti olabilir. fatihaltayli.com.tr hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

Gizlilik Politikası

fatihaltayli.com.tr, gizlilik haklarınızla ilgili olarak aşağıda belirtilen şu ilkelere uyacağını garanti eder.

Site ile iletişime geçerken vereceğiniz elektronik posta adresiniz, telefon numaranız, ve diğer iletişim bilgileriniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Ancak bu bilgiler, toplu olarak istatistiki bilgi sağlayarak fatihaltayli.com.tr platformunun kullanıcı profilini belirlemesi amacıyla kullanılabilir.

Eğer herhangi bir zamanda bir fatihaltayli.com.tr’nin bu ilkelere uymadığını düşünürseniz, lütfen bize iletişim formu ile ulaşınız.